Co je to Dětský pás Smart Kid Belt?

Smart Kid Belt je bezpečnostní pás do auta ušitý na míru dětem. Je plnohodnotnou alternativou k dětské sedačce, přitom je však menší a skladnější, váží jen 120g, je mnohem levnější a můžete ho použít v kterémkoliv autě. Díky své kompaktnosti můžete na zadních sedačkách pohodlně vozit dokonce až 3 děti. Systém jednoduše přizpůsobí klasický bezpečnostní pás výšce dítěte, takže může sedět stejně bezpečně jako dospělý.

Z autosedačky dítě rychle vyroste, z našeho zádržného systému ne. Díky jednoduché nastavitelnosti vydrží Smart Kid Belt s dítětem od 4 až do 12 let (hodí se však i pro dospělé menšího vzrůstu). Jeho kvality a bezpečnost potvrzují i nezávislé autority v EU, kde proběhly crashtesty. Další nespornou výhodou tohoto Dětského pásu do auta je také minimální negativní dopad na přírodu, vzhledem k minimu použitých materiálů.

Podrobnější informace najdete také na stránkách bezpečnost a často kladené dotazy a obavy.

Homologováno v EU a USA dle platných předpisů

Mnoho výhod

Poroste s vaším potomkem

Z autosedačky dítě rychle vyroste, z našeho zádržného systému ne. Díky jednoduché nastavitelnosti vydrží Smart Kid Belt s dítětem od 4 až do 12 let. A pak? Pak už dítě žádnou dodatečnou ochranu nepotřebuje. Ideální hmotnost dítěte pro používání pásu je mezi 15 a 36 kilogramy.

Poroste s vaším potomkem

Kapesní velikost vám usnadní život

Zádržný systém Smart Kid Belt váží pouze 120 gramů a je nejpohodlnější cestou, jak bezpečně vozit děti v autě. Díky své skladnosti se vám vejde do batohu, tašky i kabelky. Smart Kid Belt tak snadno půjčíte přátelům, kteří vaše dítě vyzvedávají ze školy nebo ho použijete při návratu taxíkem z oslavy.

Kapesní velikost vám usnadní život

Víc místa na zadních sedačkách

Smart Kid Belt nezabírá navíc žádné místo. I do menšího auta se tak pohodlně dozadu vejdou až tři děti – všechny navíc připoutáte raz dva. Rodinné výlety vás bez zdlouhavého kurtování budou bavit zase o trochu víc.

Víc místa na zadních sedačkách

Funguje v každém autě

Kde jsou bezpečnostní pásy, může být i Smart Kid Belt. Jeho univerzálnost oceníte v každém autě, protože nemusíte řešit, zda se tam vejde velká autosedačka. Náš systém také sedadla nijak neničí ani neošoupává.

Funguje v každém autě

Méně plastů

Malé rozměry Smart Kid Beltu nám usnadňují logistiku a snižují množství plastů, které pro výrobu potřebujeme. Tím pádem snižují i náš negativní dopad na přírodu.

Méně plastů

Prodejci

Napsali o nás

Podívejte se, co o Dětském pásu píší ostatní.

Vždy po ruce

Přihrádka na rukavice Přihrádka spolujezdce
Dveře auta Dveře auta
Kapsa na předním sedadle Kapsa za předním sedadlem

Pro každé vozidlo

Taxi Taxi
Auto k pronajmutí Půjčovny vozidel
Autobus Autobus
Logo - PARP Logo - EU - Evropský fond pro regionální rozvoj

Exkluzivní distributor pro ČR a SR

Pouze u nás:
1. Kompletní česká zákaznická podpora
2. Obal i vložený podrobný manuál je také kompletně v češtině
3. Speciální kartička kompaktní velikosti v CZ/SK/ENG jazyce prokazující splnění potřebné homologace pro provoz na místních komunikacích v případě silniční kontroly příslušníky policie
4. Jistota, že máte originální produkt, který je 100% bezpečný pro Vaše dítě a splňuje všechny legislativní normy