Co je to Dětský pás Smart Kid Belt?

Smart Kid Belt je bezpečnostní pás do auta ušitý na míru dětem. Je plnohodnotnou alternativou k dětské sedačce, přitom je však menší a skladnější, váží jen 120g, je mnohem levnější a můžete ho použít v kterémkoliv autě. Díky své kompaktnosti můžete na zadních sedačkách pohodlně vozit dokonce až 3 děti. Systém jednoduše přizpůsobí klasický bezpečnostní pás výšce dítěte, takže může sedět stejně bezpečně jako dospělý.

Z autosedačky dítě rychle vyroste, z našeho zádržného systému ne. Díky jednoduché nastavitelnosti vydrží Smart Kid Belt s dítětem od 4 až do 12 let (hodí se však i pro dospělé menšího vzrůstu). Jeho kvality a bezpečnost potvrzují i nezávislé autority v EU, kde proběhly crashtesty. Další nespornou výhodou tohoto Dětského pásu do auta je také minimální negativní dopad na přírodu, vzhledem k minimu použitých materiálů.

Podrobnější informace najdete také na stránkách bezpečnost a často kladené dotazy a obavy.

Homologováno v EU a USA dle platných předpisů

Mnoho výhod

Poroste s vaším potomkem

Z autosedačky dítě rychle vyroste, z našeho zádržného systému ne. Díky jednoduché nastavitelnosti vydrží Smart Kid Belt s dítětem od 4 až do 12 let. A pak? Pak už dítě žádnou dodatečnou ochranu nepotřebuje. Ideální hmotnost dítěte pro používání pásu je mezi 15 a 36 kilogramy.

Poroste s vaším potomkem

Kapesní velikost vám usnadní život

Zádržný systém Smart Kid Belt váží pouze 120 gramů a je nejpohodlnější cestou, jak bezpečně vozit děti v autě. Díky své skladnosti se vám vejde do batohu, tašky i kabelky. Smart Kid Belt tak snadno půjčíte přátelům, kteří vaše dítě vyzvedávají ze školy nebo ho použijete při návratu taxíkem z oslavy.

Kapesní velikost vám usnadní život

Víc místa na zadních sedačkách

Smart Kid Belt nezabírá navíc žádné místo. I do menšího auta se tak pohodlně dozadu vejdou až tři děti – všechny navíc připoutáte raz dva. Rodinné výlety vás bez zdlouhavého kurtování budou bavit zase o trochu víc.

Víc místa na zadních sedačkách

Funguje v každém autě

Kde jsou bezpečnostní pásy, může být i Smart Kid Belt. Jeho univerzálnost oceníte v každém autě, protože nemusíte řešit, zda se tam vejde velká autosedačka. Náš systém také sedadla nijak neničí ani neošoupává.

Funguje v každém autě

Méně plastů

Malé rozměry Smart Kid Beltu nám usnadňují logistiku a snižují množství plastů, které pro výrobu potřebujeme. Tím pádem snižují i náš negativní dopad na přírodu.

Méně plastů

Co o Dětském pásu píší ostatní:

iDNES.cz

Pás se dá snadno přenášet z vozu do vozu a v kabině auta zabere jen málo místa. Novinka je praktická, kromě školní kooperace se nabízí použití i v cizích autech, při půjčení na dovolené nebo třeba do taxíků.

Celý článek: Tři děti dozadu: dětský pás za pár stovek může nahradit podsedáky

Testado.cz

Váží pouze 120 gramů a vejde se prakticky do dlaně. Můžete ho tak vašemu potomkovi přibalit do batůžku a nemusíte již řešit přesuny a upevňování těžké autosedačky.

Celý článek: Recenze dětského pásu Smart Kid Belt

Extrazivot.cz

Toto skladné a kompaktní řešení jsme proto zakoupili rovnou třikrát a po několika jízdách musíme uznat, že to byla správná volba.

Celý článek: Smart Kid Belt pro převoz až tří dětí bezpečně

maminky21

Výhodou je jeho přenosnost, můžete jej snadno použít v druhém autě, ale i taxíku nebo při jízdě dálkovým autobusem. Musím říci, že je to skutečně skvělá alternativa, zejména když čas od času vozím i kamarády mého syna.

Celý článek: Smart Kid Belt recenze

TEST/RECENZE

Je malý a kompaktní, takže skutečně nikde nepřekáží. Nemusíme už složitě řešit logistiku sedaček při více autech v rodině.

Celý článek: Smart Kid Belt dokonale nahradí autosedačku

HOME&LIFE

Konečně někdo přišel s řešením, kdy si s manželem nemusíme neustále přehazovat autosedačky z jednoho auta do druhého.

Celý článek: Smart Kid Belt: nový a bezpečný způsob přepravy dětí ve vozidle

Prodejci

Vždy po ruce

Přihrádka na rukavice Přihrádka spolujezdce
Dveře auta Dveře auta
Kapsa na předním sedadle Kapsa za předním sedadlem

Pro každé vozidlo

Taxi Taxi
Auto k pronajmutí Půjčovny vozidel
Autobus Autobus
Logo - PARP Logo - EU - Evropský fond pro regionální rozvoj

Exkluzivní distributor pro ČR a SR

Pouze u nás:
1. Kompletní česká zákaznická podpora
2. Obal i vložený podrobný manuál je také kompletně v češtině
3. Speciální kartička kompaktní velikosti v CZ/SK/ENG jazyce prokazující splnění potřebné homologace pro provoz na místních komunikacích v případě silniční kontroly příslušníky policie
4. Jistota, že máte originální produkt, který je 100% bezpečný pro Vaše dítě a splňuje všechny legislativní normy